CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...just make friends
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Selena Gomez sau Miley Cyrus
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyDum Sept 19, 2010 1:46 am Scris de bombonik

» Britney Spears, poze de la filmarile serialului Glee
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyDum Sept 19, 2010 1:43 am Scris de bombonik

» Miley Cyrus fumeaza marijuana si se saruta cu fete
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyVin Sept 03, 2010 5:10 pm Scris de Olgutza_Star

» Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyVin Sept 03, 2010 1:28 pm Scris de Admin

» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth!!!
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyVin Sept 03, 2010 1:12 pm Scris de Bad-Girl-But-Funky

» Adevarat sau Fals
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyJoi Sept 02, 2010 7:57 pm Scris de bombonik

» Smileys
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyDum Aug 29, 2010 8:43 pm Scris de bombonik

» ''YouTube''
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyJoi Aug 26, 2010 9:51 pm Scris de Olgutza_Star

» Miley Cyrus
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 5:53 pm Scris de °lollipop°°°

Poza Saptamanii
TITLU
By Ultra-Girly
Top postatori
Admin
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
CooL_GirL
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Inna
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
LilzZz-grEEn
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Just-Me
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Jane-Volturi
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Bad-Girl-But-Funky
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Ruxy_Luxy
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
bombonik
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Me_Dya
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_lcapCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_voting_barCine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Vin Mar 08, 2024 8:01 pm
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici

In jos 
+9
Jane-Volturi
Mabel
LilzZz-grEEn
Inna
Just-Me
CooL_GirL
Admin
Pisi
Love_Miley_Cyrus
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mabel
New CooL Kid
New CooL Kid
Mabel


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 30/06/2009

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMar Iun 30, 2009 11:53 pm

luv_lilyYy a scris:
wow, tu ai auzit persoane kre sa zik k nu le place de miley :O aoleu:O affraid nu pot sa cred k mai exista persoane de genu. ma rog, unor baietzi nu le place hannah montana, dar noi vb despre miley :D lol!
Pai draga, ai in fata ta un antifan infocat.
Nu'mi place Miley, e pur si simplu SEACA. Nu a venit cu nimic nou iar melodiile ei sunt sub nivelul marii.
Ascultand versurile mi'a venit sa bufnesc in ras si ma intrebam neincetat:cum poate sa aiba atatia fani?
Versurile sunt normale, destul de boring, mesajul fiind nul. Ah, sa nu uitam de serialul ei miraculos cu replicile de desen. Maica, lasa'ne, cand i'am vazut nici nu stiam cum sa schimb mai repede canalul. Lookul ei e unul de genul 'like whatever?!'
Ah..nu stiu ce'i cu canalulu ala, Jetix, numai muzica de 2 bani difuzeaza..Jonas Brothers, dupa care mai vezi cum se fredoneaza soundurile din HSM, ce si ala, e o facatura totala.
Sincer, mi'e greata...
Sus In jos
Inna
Star
Star
Inna


Numarul mesajelor : 274
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 26
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iul 01, 2009 4:06 am

mai comentezi mult???nu esti fan Miley Cyrus nu incepe sa scri in acest topic...si daca tot zici ca nu e prea ingrijit forumul dc te mai inscrii?
Sus In jos
Mabel
New CooL Kid
New CooL Kid
Mabel


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 30/06/2009

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iul 01, 2009 4:50 am

Fac tot ce vreau in felul a scris:
mai comentezi mult???nu esti fan Miley Cyrus nu incepe sa scri in acest topic...si daca tot zici ca nu e prea ingrijit forumul dc te mai inscrii?
Normal ca mai comentez mult, pana la urma, am dreptul la replica si la o parere personala.
Articolul 2 papusa.
Iar referitor la aparitia mea subita pe forum, iti spun net ca n'am de ce sa'ti dau eu tie explicatii.
Sus In jos
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iul 01, 2009 3:33 pm

bine, comenteaza cat vrei. dar macar fao mai..fara sai deranjezi pe ceilalti? ok?
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Mabel
New CooL Kid
New CooL Kid
Mabel


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 30/06/2009

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iul 01, 2009 4:53 pm

Driectitudinea doare, asta e.
Normal ca am sa comentez in continuare.
Va numiti fani, insa in loc sa incercati sa convingeti, sa sustineti sau sa contraziceti intr'un mod coerent, voi ca inecatii nici macar nu asculati. Maine-poimaine am sa si vad probabil apelative grave la adresa mea : ))
Alors, evitand off topicul si revenind la subiect, eu personal n'am nimic cu Miley ca om, eu ii comentez doar stilul in postura de vedeta si serialul ei, daca il pot numi asa.
Pur si simplu nu mi se pare ca vine cu ceva interesant, e genul de vedeta seaca in opinia mea, care se bataie pe scena si se agita neincetat. Are doar arhicunoscutul stil adolescentin pe care eu il consider de'a dreptul infantil ce imi inspira imaturitate.
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iul 01, 2009 8:33 pm

Mabel a scris:
Fac tot ce vreau in felul a scris:
mai comentezi mult???nu esti fan Miley Cyrus nu incepe sa scri in acest topic...si daca tot zici ca nu e prea ingrijit forumul dc te mai inscrii?
Normal ca mai comentez mult, pana la urma, am dreptul la replica si la o parere personala.
Articolul 2 papusa.
Iar referitor la aparitia mea subita pe forum, iti spun net ca n'am de ce sa'ti dau eu tie explicatii.
da e normal ai dreptul sa iti spui opinia ta ...toti avem acest drept ...unii au gusturi diferite de altii

si ignorando pe porasta aya kare nu respesta regulile ....
Kati dintre voi ati vazut filmul "Hannah Montana The Movie" ??

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 2zs9x1z
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Nb2glk
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyLun Iul 06, 2009 5:35 pm

eo lam vazut. chiar colectionez albumul cu abtibilduri. mai am nevoie de cateva....
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Jane-Volturi
CooL
CooL
Jane-Volturi


Numarul mesajelor : 157
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 28
Localizare : NeverLand
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyJoi Aug 27, 2009 4:01 am

Nu sunt o fana foarte mare.Imi place de ea ,e simpatica dar atat:)
Sus In jos
http://newmoon-4ever.webs.com
Me_Dya
CooL
CooL
Me_Dya


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : somewere

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 10:35 pm

Miley Cyrus, ziceati?
pay... sa vedem...
e destul d dragutza si canta f bn, isi joaca rolul perfect si din moment ce are atatia fazi infocati in intreaga lume, ei bn, ins k nu sunt singura care-i fredoneaza melodiile (din cand in cand)

so, nu sunt o fana infocata, dar imi place - pot spune asta numa despre unii artisti, si ea e printre ei Razz

app, in leg q SERIALUL EI D LA JETIX, DACA-L POT NUMI ASA e foarte frum si chiar nu mie GREATZA cand ma uit la el
comedie pura
desigur, gusturile nu se discuta

mm qq Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Miley-cyrus-hannah-montana

aqm uitati un remix pt THE CLIMB , dar NU EW L-AM FC, SA FIE CLAR


Sus In jos
https://www.youtube.com/user/AngelofFalenStars
bombonik
CooL
CooL
bombonik


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 26
Localizare : HeRe:P
Stare de spirit Stare de spirit : happy:)

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iun 16, 2010 3:33 am

o ador pe miley
am id ei si mia dat web si autograf cine nu ma crede sa`i ia id si sa se convinga : mileysophie@rocketmail.com
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Iun 16, 2010 3:38 am

id ei real este
mileycyrus@mileycyrus.com

ea a zis Wink
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
°lollipop°°°
New CooL Kid
New CooL Kid
°lollipop°°°


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : romania :))
Stare de spirit Stare de spirit : happy for my boy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 1:17 am

nu stiu care este id real dar o iubesc foarte mult pe miley cat
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 2:01 am

... poate nici nu are yahoo confused ....
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
°lollipop°°°
New CooL Kid
New CooL Kid
°lollipop°°°


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : romania :))
Stare de spirit Stare de spirit : happy for my boy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 11:25 pm

s-ar putea sa ai dreptate Carmen ,apropo si pe mine ma cheama Carmen Smile
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 2:34 pm

da ti-am vazut idul super tare Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 639125 Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 733225 pwp
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
°lollipop°°°
New CooL Kid
New CooL Kid
°lollipop°°°


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : romania :))
Stare de spirit Stare de spirit : happy for my boy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyMier Aug 25, 2010 4:12 pm

I love you I love you I love you
Sus In jos
Bad-Girl-But-Funky
CooL
CooL
Bad-Girl-But-Funky


Numarul mesajelor : 133
Data de inscriere : 06/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici Pt ### 4 ever
Stare de spirit Stare de spirit : hamm,,,,, nam ce FAce Lenea doare beyy

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyVin Sept 03, 2010 1:14 pm

hmmmmm cu selena cand faceti asa? ca miley e naspaaa
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 EmptyVin Sept 03, 2010 1:28 pm

pai topicul asta nu a fost creat de mn a fost creat de .....probabil un fan deci daca vrei fa-i si u lui selena :D
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici   Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World
» Miley Cyrus
» Miley Cyrus Fan Club
» Miley Cyrus intr-un papuc :))
» Miley Cyrus renunta la muzica pop!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CoOL Place  :: Free Time :: Hobby-
Mergi direct la: