CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...just make friends
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Selena Gomez sau Miley Cyrus
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyDum Sept 19, 2010 1:46 am Scris de bombonik

» Britney Spears, poze de la filmarile serialului Glee
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyDum Sept 19, 2010 1:43 am Scris de bombonik

» Miley Cyrus fumeaza marijuana si se saruta cu fete
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyVin Sept 03, 2010 5:10 pm Scris de Olgutza_Star

» Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyVin Sept 03, 2010 1:28 pm Scris de Admin

» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth!!!
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyVin Sept 03, 2010 1:12 pm Scris de Bad-Girl-But-Funky

» Adevarat sau Fals
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyJoi Sept 02, 2010 7:57 pm Scris de bombonik

» Smileys
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyDum Aug 29, 2010 8:43 pm Scris de bombonik

» ''YouTube''
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyJoi Aug 26, 2010 9:51 pm Scris de Olgutza_Star

» Miley Cyrus
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyLun Aug 23, 2010 5:53 pm Scris de °lollipop°°°

Poza Saptamanii
TITLU
By Ultra-Girly
Top postatori
Admin
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
CooL_GirL
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Inna
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
LilzZz-grEEn
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Just-Me
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Jane-Volturi
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Bad-Girl-But-Funky
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Ruxy_Luxy
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
bombonik
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Me_Dya
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_lcapMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_voting_barMiley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Vin Mar 08, 2024 8:01 pm
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyMar Noi 17, 2009 2:37 pm

Dupa ce Miley Cyrus si-a sters contul de Twitter, iar fanii au initiat o campanie online pentru a o convinge sa revina, ea a decis sa... se explice.
Mai intai a postat pe Youtube un material video in care si-a prezentat pe ritmuri de rap motivele divortului de Twitter.
Apoi, Miley Cyrus a postat un mesaj pe site-ul ei in care spune printre altale ca: `Acesta nu este un atac personal la adresa Twitter. Nu este un atac la adresa acestui site in particular, pur si simplu cred ca o vacanta in afara Cyberspace-ului ar prinde bine copiilor din intreaga lume`.
Adevaratul motiv pentru care vedeta Hannah Montana a parasit Twitter-ul este, insa, altul si intra in contradictie cu declaratiile initiale ale cantaretei.
Dupa ce a spus ca ar fi bine ca fanii ei sa o lase mai moale cu Cyberspace-ul, Miley Cyrus ii invita... unde credeti? Ei bine, in Miley World, care este, cred ca ati ghicit deja... un site!
Un site unde vedeta Disney isi indeamna admiratorii sa-si creeze pagina, deoarece aici vor putea sa i se alature in aventurile zilnice, pentru ca ii va tine la curent cu tot ceea ce face printr-un jurnal, vor avea acces la poze inedite cu ea, vor putea intra in contact cu tineri din intreaga lume, vor putea participa la concursuri si cumpara bilete le concertele Miley Cyrus, intre altele.

Concluzia va las sa o trageti voi...
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyDum Noi 29, 2009 7:23 pm

si app trebuie sa platesti nush cat ca sa intri pe el No
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Inna
Star
Star
Inna


Numarul mesajelor : 274
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 26
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyLun Noi 30, 2009 4:12 am

30 de dolari parca trb sa platesti
Sus In jos
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyVin Dec 04, 2009 5:48 pm

Sad( macar le am pe a le altora: ashley, selena, lady gaga, the veronicas, paris hilton, taylor swift..etc....dar mi-ar fi placut si a lu miley Sad(
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptySam Dec 05, 2009 12:02 am

eh da acum nu o sa murim
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptySam Dec 05, 2009 1:27 am

mda..ai dreptate...supravietuim noi xD heeeeeeeeey :x smile=uri noi (scuze ca nu are legatura cu subiectul da' acum le vad :x)

qq ww .. bounce I love you

aa de fapt nu. sunt acealeasi. dar sunt schimbate xD
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Ruxy_Luxy
CooL
CooL
Ruxy_Luxy


Numarul mesajelor : 116
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 27
Localizare : pe forum :D
Stare de spirit Stare de spirit : ...secret ^_^

Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World EmptyMier Dec 09, 2009 5:44 pm

Black angel a scris:
30 de dolari parca trb sa platesti

da foarte mult nici nu se merita Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Kopfschuettel
Sus In jos
Continut sponsorizat





Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World   Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World Empty

Sus In jos
 
Miley Cyrus a renuntat la Twitter pentru Miley World
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus, pusa la zid de critici pentru rolul din The Last Song
» Miley Cyrus, cuplata cu Zac Efron?
» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth!!!
» Miley Cyrus, cu Nick Jonas pe scena
» Miley Cyrus intr-un papuc :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CoOL Place  :: News :: News from Hollywood-
Mergi direct la: