CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!
CoOL Place
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...just make friends
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Selena Gomez sau Miley Cyrus
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyDum Sept 19, 2010 1:46 am Scris de bombonik

» Britney Spears, poze de la filmarile serialului Glee
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyDum Sept 19, 2010 1:43 am Scris de bombonik

» Miley Cyrus fumeaza marijuana si se saruta cu fete
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyVin Sept 03, 2010 5:10 pm Scris de Olgutza_Star

» Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyVin Sept 03, 2010 1:28 pm Scris de Admin

» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth!!!
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyVin Sept 03, 2010 1:12 pm Scris de Bad-Girl-But-Funky

» Adevarat sau Fals
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Sept 02, 2010 7:57 pm Scris de bombonik

» Smileys
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyDum Aug 29, 2010 8:43 pm Scris de bombonik

» ''YouTube''
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Aug 26, 2010 9:51 pm Scris de Olgutza_Star

» Miley Cyrus
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyLun Aug 23, 2010 5:53 pm Scris de °lollipop°°°

Poza Saptamanii
TITLU
By Ultra-Girly
Top postatori
Admin
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
CooL_GirL
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Inna
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
LilzZz-grEEn
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Just-Me
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Jane-Volturi
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Bad-Girl-But-Funky
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Ruxy_Luxy
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
bombonik
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Me_Dya
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcapKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_voting_barKaty Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Vin Mar 08, 2024 8:01 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri

In jos 
+2
LilzZz-grEEn
Admin
6 participanți

de cine va place mai mult?
Katy Perry
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcap29%Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Lady GaGa
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcap43%Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Ambele
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcap14%Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Nici una
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_lcap14%Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Total voturi : 7
 

AutorMesaj
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyMar Iul 28, 2009 7:42 pm

Katy Perry scrie istorie, cu trei single-uri de pe albumul de debut care ajung number 1 in Top 40 Billboard: `I Kissed A Girl`, `Hot N Cold` si `Waking Up in Vegas`. Inaintea ei au mai reusit aceasta performanta Ace Of Base, Avril Lavigne si Lady GaGa.

Patru single-uri a lansat Katy Perry de pe albumul, `One Of The Boys`, scos in vara anului trecut. Prima piesa, intitulata la fel ca LP-ul, nu a scos-o din anonimat pe cantareata, fiind mai degraba o piesa mediocra.

In schimb, `I Kissed A Girl`, cel de-al doilea single lansat, a propulsat-o direct in topurile muzicale, facand din Katy Perry o adevarata vedeta.

Au urmat cateva luni in care a detinut `suprematia` atat in topuri, cat si la capitolul declaratii nonconformiste si outfit-uri indraznete.

Dar lucrurile s-au schimbat in momentul in care o alta cantareata a aparut in prim-plan. Este vorba despre Lady GaGa, care a tinut sa demonstreze ca daca iti propui sa faci ceva in viata, trebuie sa fii altfel decat ceilalti.

Incetul cu incetul, lumina reflectoarelor s-a indreptat spre ea, lasand-o pe Katy Perry in urma.

Dar iata ca nu de tot. `Waking Up in Vegas` este cel mai recent single Katy Perry care a urcat pana pe locul 1 in topul Billboard.

Acum, intre un concert si o aparitie TV, Katy Perry inregistreaza un nou album, cu care, spera ea, va reusi sa ramana in varful clasamentelor.

body, a, a:hover {cursor: url(http://cur.cursors-4u.net/cursors/cur-1/cur45.ani), progress;}


Ultima editare efectuata de catre ˜”°Carmen.• in Vin Iul 31, 2009 1:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyMier Iul 29, 2009 11:26 pm

super tare:X:X:X Shocked
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Just-Me
CooL
CooL
Just-Me


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Here
Stare de spirit Stare de spirit : MULTE

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Iul 30, 2009 12:12 pm

hmmmm eu nu prea o cred in stare si lady gaga....e mai buna ( zic eu )decat katy
Sus In jos
Inna
Star
Star
Inna


Numarul mesajelor : 274
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 26
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Iul 30, 2009 2:54 pm

lady gaga e mai tare decat kate perry
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Iul 30, 2009 2:59 pm

hei vrei sa facem un sondak cn e mai buan aici?? Smile
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Inna
Star
Star
Inna


Numarul mesajelor : 274
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 26
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Iul 30, 2009 3:26 pm

eu vreau
Sus In jos
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Iul 30, 2009 8:08 pm

si eu vreau. :D
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Just-Me
CooL
CooL
Just-Me


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Here
Stare de spirit Stare de spirit : MULTE

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyVin Iul 31, 2009 1:50 pm

DAAAA si eu
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyVin Iul 31, 2009 1:54 pm

ok atunci asa fac
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Just-Me
CooL
CooL
Just-Me


Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 28
Localizare : Here
Stare de spirit Stare de spirit : MULTE

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptySam Aug 01, 2009 1:48 pm

Black angel a scris:
abia astept
HELOOO cand ai scris tu era de o zi deja aia tu nu vezi? si din cate vad ai si votat ce legatura mai avea sa pui
Black angel a scris:
abia astept
CARMEN TE ROG SA II STERGI COMUL.
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~
Admin


Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptySam Aug 01, 2009 10:37 pm

ok dar te rog nu iesi din subiect Smile
Sus In jos
https://cool-place.forumgratuit.ro
Jane-Volturi
CooL
CooL
Jane-Volturi


Numarul mesajelor : 157
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 28
Localizare : NeverLand
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyMier Aug 26, 2009 9:08 pm

Imi place mai mult Katy Perry si imi place noul ei tatuaj in forma de capsuna:) Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Mizcqa
Sus In jos
http://newmoon-4ever.webs.com
miley_anto
Incepator
Incepator
miley_anto


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 26
Localizare : marte
Stare de spirit Stare de spirit : I Love:X:X:X Miley Cyrus :X:X:X

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyMar Sept 15, 2009 3:13 pm

Sincer nu ma pasioneaza nici una din ele . O prefer pe Miley qq
Sus In jos
LilzZz-grEEn
Star
Star
LilzZz-grEEn


Numarul mesajelor : 226
Data de inscriere : 29/06/2009
Varsta : 25
Localizare : p forumul unde ninge :)) :x
Stare de spirit Stare de spirit : haPPy k am convershi :))

Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri EmptyJoi Noi 05, 2009 3:29 am

Jane-Volturi a scris:
Imi place mai mult Katy Perry si imi place noul ei tatuaj in forma de capsuna:) Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Mizcqa

app, nu stiam de tatuajul ala...acum vad:))
Sus In jos
http://m3-lilzZz.hi5.com
Continut sponsorizat





Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri   Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri Empty

Sus In jos
 
Katy Perry, pe urmele lui Lady GaGa in topuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hi-Q deschid turneul lui Lady GaGa din America Latina

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CoOL Place  :: News :: News from Hollywood-
Mergi direct la: