CoOL Place
Bine ai venit in cel mai COOL FORUM !!!!!
Daca vrei sa faci si tu parte din lumea noastra TE ROG INREGISTREAZA-TE
Nu vei regreta!

...just make friends

AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Selena Gomez sau Miley Cyrus
Dum Sept 19, 2010 1:46 am Scris de bombonik

» Britney Spears, poze de la filmarile serialului Glee
Dum Sept 19, 2010 1:43 am Scris de bombonik

» Miley Cyrus fumeaza marijuana si se saruta cu fete
Vin Sept 03, 2010 5:10 pm Scris de Olgutza_Star

» Cine o iubeşte pe Miley Cyrus să intre aici
Vin Sept 03, 2010 1:28 pm Scris de Admin

» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth!!!
Vin Sept 03, 2010 1:12 pm Scris de Bad-Girl-But-Funky

» Adevarat sau Fals
Joi Sept 02, 2010 7:57 pm Scris de bombonik

» Smileys
Dum Aug 29, 2010 8:43 pm Scris de bombonik

» ''YouTube''
Joi Aug 26, 2010 9:51 pm Scris de Olgutza_Star

» Miley Cyrus
Lun Aug 23, 2010 5:53 pm Scris de °lollipop°°°

Poza Saptamanii
TITLU
By Ultra-Girly
Top postatori
Admin

CooL_GirL

Inna

LilzZz-grEEn

Just-Me

Jane-Volturi

Bad-Girl-But-Funky

Ruxy_Luxy

bombonik

Me_Dya

Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 10, Joi Iun 22, 2017 3:30 am
Iulie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

Distribuiţi | 

Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~

Numarul mesajelor : 631
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 21
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

MesajSubiect: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Vin Ian 08, 2010 11:51 pm

Miley Cryrus a pozat recent pentru coperta noii editii a revistei Harper’s Bazaar.

Cu aceasta ocazie, ea a acordat si un interviu in cadrul caruia a vorbit despre diverse aspecte ale vietii ei. Printre subiectele abordate au fost statutul de `role model` si tatuajul surprins de paparazzi in luna decembrie.

`Este datoria mea sa fiu un bun model si asta imi si doresc sa fac, dar nu este datoria mea sa fiu parinte. Nu sunt eu cea care trebuie sa va spun cum sa va comportati sau cum sa nu va comportati pentru ca inca sunt in stadiul in care incerc si eu sa-mi dau seama. (...) Voi, copii, veti face greseli indiferent de ce fac sau spun eu. Asa este viata`, a declarat Miley Cyrus referitor la statutul ei de `role model` si la asteptarile pe care le au unii si altii din partea ei.

Tatuajul lui Miley Cyrus – Just Breathe

Miley Cyrus a confirmat pentru Harper’s Bazaar existenta tatuajului surprins de paparazzi intr-o serie de fotografii realizate la inceputul lunii decembrie.

Acesta nu a fost facut din teribilism, ci are o semnificatie aparte, potrivit vedetei Disney.

Miley Cyrus si-a tatuat in apropierea inimii textul `Just Breathe` (Doar Respira), scris de mana de mama sa, dupa ce a pierdut trei persoane dragi; o prietena foarte apropiata si cei doi bunici ai ei au murit bolnavi de cancer.

`Imi aminteste sa nu consider nimic sigur. Vreau sa spun, sa respiri este unul dintre cele mai simple lucruri si niciunul din ei nu l-a putut face. Asa ca am pus asta langa inima pentru ca acolo vor ramane ei pentru totdeauna`, a explicat Miley Cyrus insemnatatea tatuajului.
Miley Cyrus a pozat recent pentru coperta noii editii a revistei Harper’s Bazaar.

Cu aceasta ocazie, ea a acordat si un interviu in cadrul caruia a vorbit despre diverse aspecte ale vietii ei. Printre subiectele abordate au fost statutul de `role model` si tatuajul surprins de paparazzi in luna decembrie.

`Este datoria mea sa fiu un bun model si asta imi si doresc sa fac, dar nu este datoria mea sa fiu parinte. Nu sunt eu cea care trebuie sa va spun cum sa va comportati sau cum sa nu va comportati pentru ca inca sunt in stadiul in care incerc si eu sa-mi dau seama. (...) Voi, copii, veti face greseli indiferent de ce fac sau spun eu. Asa este viata`, a declarat Miley Cyrus referitor la statutul ei de `role model` si la asteptarile pe care le au unii si altii din partea ei.

Miley Cyrus a confirmat pentru Harper’s Bazaar existenta tatuajului surprins de paparazzi intr-o serie de fotografii realizate la inceputul lunii decembrie.

Acesta nu a fost facut din teribilism, ci are o semnificatie aparte, potrivit vedetei Disney.

Miley Cyrus si-a tatuat in apropierea inimii textul `Just Breathe` (Doar Respira), scris de mana de mama sa, dupa ce a pierdut trei persoane dragi; o prietena foarte apropiata si cei doi bunici ai ei au murit bolnavi de cancer.

`Imi aminteste sa nu consider nimic sigur. Vreau sa spun, sa respiri este unul dintre cele mai simple lucruri si niciunul din ei nu l-a putut face. Asa ca am pus asta langa inima pentru ca acolo vor ramane ei pentru totdeauna`, a explicat Miley Cyrus insemnatatea tatuajului.
Miley a pozat recent pentru coperta noii editii a revistei Harper’s Bazaar.

Miley Cyrus si-a tatuat in apropierea inimii textul `Just Breathe` (Doar Respira), scris de mana de mama sa, dupa ce a pierdut trei persoane dragi; o prietena foarte apropiata si cei doi bunici ai ei au murit bolnavi de cancer.`Imi aminteste sa nu consider nimic sigur. Vreau sa spun, sa respiri este unul dintre cele mai simple lucruri si niciunul din ei nu l-a putut face. Asa ca am pus asta langa inima pentru ca acolo vor ramane ei pentru totdeauna`, a explicat Miley Cyrus insemnatatea tatuajului.

P.S.: voi incerca sa caut poze cu tatuajul

Star
Star

Numarul mesajelor : 285
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 22
Localizare : AICI Yeeee~~~~~
Stare de spirit Stare de spirit : ....

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Vin Ian 08, 2010 11:59 pm

eh hai lasa cu povestile vrea sa pare mai ""matura"" tocmai ea a zis nu? wow se contrazice pe ea Smile)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CooL_GirL
Star
Star

Numarul mesajelor : 285
Varsta : 22
Localizare : AICI Yeeee~~~~~
Stare de spirit Stare de spirit : ....

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Sam Ian 09, 2010 12:01 am

app plzzzzz poze
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Sam Ian 09, 2010 12:12 am

Star
Star

Numarul mesajelor : 274
Varsta : 19
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Dum Ian 10, 2010 3:12 am

am cazut si eu stirea pe bestmusic...si nu cred ca o face pt ca vrea sa fie mai matura...eu cred ca se prosteste sau vrea sa fie in centrul atentiei
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Dum Ian 10, 2010 6:43 pm

da si eu la fel .... oare ce a patit ca de la un timp numa dinastea face ... nu realizaaza ca isi pierde fanii>?

Star
Star

Numarul mesajelor : 274
Varsta : 19
Localizare : nui trb ta
Stare de spirit Stare de spirit : Happyyyyyy

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Dum Ian 10, 2010 11:41 pm

orcum treaba ei...cate prostii a mai facut.....
Sus In jos
Admin
~Administratoare~
~Administratoare~

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Dum Ian 17, 2010 3:42 pm

da mai ales acum

CooL
CooL

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Here
Stare de spirit Stare de spirit : MULTE

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   Mier Apr 07, 2010 5:07 pm

pacat de ea ka se pierde .....
dar akm se-a mai revenit de cand e cu baiatu ala si de cand a lansat filmul
app la vazut careva?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj   

Sus In jos

Miley Cyrus vorbeste despre statutul de role model si despre tatuaj
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [0.3d]~La Famylia~||Role Play 24/24 NON-STOP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CoOL Place  :: News :: News from Hollywood-
Mergi direct la: